Gręžimas deimantiniais cilindriniais grąžtais

Iki šiol gręžimas deimantiniais cilindriniais grąžtais yra pažangiausias metodas, pjaunant angas ir statybos skyles, pagamintas iš beveik bet kokio tipo medžiagos. Naudodami įrangos Hilti technologiją galima beveik idealiai išpjauti skylę: betone, plytoje, akmenyje, nuo 25mm iki 400mm diametrų ir iki 1,5 metro gylio. Deimantų gręžimas leidžia skylėje gauti tikslų rezultatą ir iššlifuotus kraštus. Angos, naudojant Hilti, nereikalauja tolesnio apdorojimo, nes ji yra iš karto paruošta naudojimui. Gręžimo metu segmentai dažniausiai aušinami vandeniu, tokiu būdu išvengiama dulkių. Neabejojama, kad deimantų gręžimas - tai modernu, lengva ir patogu. Taigi būtent dėl šitų rezultatų mes garantuojame Jums aukštą kokybę.

Mūsų kvalifikuotas personalas, susitvarkys su bet kokiu sprendimu netgi ir pačiu sudėtingiausiu, nesukeliant Jums jokio diskomforto.

Jeigu Jums reikia greito ir aukštos kokybės pjovimo, mes žinome vienintelį tikrą būdą Jums padėti. Technika Hilti ir mūsų patyrę bei kvalifikuoti specialistai suteiks efektyvų rezultatą ir nereikes ilgai laukti! Visa tai bus Jūsų paslaugoms per kelias valandas.